Малайзійська наукова епопея професора Межуєва

Завідувач кафедри інформатики та програмної інженерії Бердянського державного педагогічного університету (далі – БДПУ) доктор технічних наук, професор Віталій Межуєв був запрошений керівництвом Університету Малайзії штату Паханг (далі – УМП) для читання циклу лекцій та організації сумісних з БДПУ наукових досліджень.

Зазначимо, що УМП є міжнародним університетом, в якому навчаються студенти з багатьох країн світу. Всі програми підготовки – бакалаврів, магістрів, PhD – мають міжнародну стандартизацію, а викладання здійснюється лише англійською мовою.

nzmk3Це запрошення є визнанням високого рівня наукової на навчальної роботи, що здійснюється в БДПУ під керівництвом ректора Вікторії Зарви. Адміністрація УМП запропонувала Віталію Межуєву провести курси «Архітектура програмних систем» та «Методологія наукових досліджень» для магістрантів, а також «Формальні методи» для бакалаврів спеціальності програмна інженерія.

mejuev1Популяризація наукової діяльності БДПУ здійснюється Віталієм Межуєвим також шляхом участі в міжнародних конференціях та семінарах східного регіону (Японія, Індія, Малайзія, Таїланд тощо). Крім того, професор здійснив чисельні презентації результатів наукової роботи БДПУ в багатьох університетах Малайзії, які зацікавили закордонних колег та дозволили започаткувати такі сумісні міжнародні проекти: розробка TLA моделей відмовостійких кібер-фізичних систем; розробка програмних засобів предметно-орієнтованих математичного моделювання; оптимізація алгоритмів, призначених для пошуку нових лікарських препаратів, на архітектурі багатоядерних процесорів.

Доповідь професора Межуєва у Куала-Лумпурі на Міжнародному конгресі з інженерії, науки та технології (ESTCON2014) здобула грант кращої доповіді. Зазначимо, що цей міжнародний конгрес є одним з найбільш престижних у регіоні та приймає кілька тисяч учасників з багатьох країн світу.

Сьогодні Віталій Межуєв готує науковий проект з моделювання метаматеріалів, що буде здійснюватися із залученням трьох сторін: Бердянського державного педагогічного університету, Університету Малайзії та Заслуженого Автономного Університету Пуебла (Мексика).

Ігор Лиман,
доктор історичних наук, професор,
координатор міжнародної діяльності БДПУ

На світлинах: професор В. Межуєв


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

About Олександр Степаненко

In The Name Of The Moon!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *