Мандруючи казковими світами…

Новою темою «Літературної вітальні» стали «Світи літературної казки», які зібрали істинних поціновувачів даного літературного жанру і просто люблячих великі і мудрі казки.

_DSC7852 _DSC7849

Було дуже приємно, що крім студентів гуманітарно-економічного факультету, студентів філологічних спеціальностей і дошкільної освіти в засіданні брали активну участь і інші поважні гості. Цікаву доповідь з жанру «Пригоди літературної казки» зробила кандидат філологічних наук  Богдана Салюк.

В обговоренні морально-філософських питань в казкових світах за романами Д. Толкіна та К. Льюіса  були активними студенти-історики.

_dsc7851_студенты Img_1105_студенты IMG_1108 Img_1111_выставки

Завідувач сектором абонементів Наталія  Кюрчева презентувала літературу з бібліотечних фондів, присвячену виховним функціям казки, яка може бути корисною студентам та майбутнім фахівцям.

Гостями вітальні були перший проректор університету, професор  Ольга Гуренко та кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури та компаративістики Марина Богданова.

Незмінною господаркою Літературної вітальні була завідувач відділу обслуговування Ірина Філон. Відмінний технічний супровід підготувала та провела провідний бібліотекар Галина Потапенко.

Тетяна Шилова,
бібліотекар І категорії
Світлини з архіву бібліотеки БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *