«Марафон усмішок»

1 квітня ц.р. на базі Компетентнісного центру інклюзивної освіти Бердянського державного педагогічного університету для студентів 203 групи спеціальності соціальна педагогіка було проведено подарунок-семінар «Подорож до Будьздоровкіна». Захід було організовано за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮН1СЕФ) / United Nations Children`s Fund (UNICEF) в рамках проекту «Створення безпечного середовища, що забезпечує захист для дітей і дорослих, які здійснюють догляд за ними, в Бердянському, Красноармейському р-ні та м. Селідово з околицями».

IMG_5435 IMG_5426

Семінар проводився аніматорами-ігротехніками Бердянського Центру Підтримки Сім’ї при Бердянському Червоному Хресті. Спеціалісти Центру представили в інтерактивній формі проблему формування здорового способу життя молоді з використанням мультимедійних засобів, рухливих ігор та танцювальних вправ під девізом «Марафон усмішок».

IMG_5421 IMG_5424 IMG_5430

Слід відзначити позитивний вплив подібних заходів, в контексті співпраці кафедри соціальної педагогіки з Бердянським Червоним Хрестом, на формування компетентної особистості майбутнього фахівця соціальної сфери та здобуття практичного досвіду з використання сучасних моделей здорового способу життя.

Ольга Ілішова,
асистент кафедри соціальної педагогіки
​На фото: робочі моменти семінару


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *