Марширували мирно й ми!

Багатосотенною колоною викладачі та студенти БДПУ
взяли активну участь в обласній патріотичній акції «Марш миру»

Фоторепортаж

Сьогодні бердянці, як і все патріотичне Запоріжжя, єдиною незламною родиною пройшли вулицями міста спільним «Маршем миру», продемонструвавши всьому світові широкий громадський спротив загрозі терористичної агресії Росії та консолідації Бердянської Громади. Щоби згодом на Приморській площі багатоголосо, разом із виступаючими, заявити, що ми – мирний та трудолюбивий народ, який ніколи не прагнув, щоби його «визволяли» якісь «зелені чоловічки», щоби землю нашу топтав чобіт російського агресора… На київському та сотнях інших Майданів ми відстояли своє право на свободу і не віддамо її нікому!

На мітингу виступали: в. о. міського голови Олександр Свідло, секретар міської ради Ірина Купцова, член виконкому міськради Геннадій Могилін, в. о. директора державного підприємства «Бердянський морський торговельний порт» Микола Ільїн, доцент соціально-гуманітарного факультету БДПУ Володимир Мирошниченко, професор Бердянського університету менеджменту і бізнесу Олексій Сухомлинов, волонтер Олена Мартищенко та інші. Ми ще раз доказали, що бердянці, як і всі нормальні українці, прагнуть миру!

Учасники акції також поставили свої підписи під «Зверненням до російського народу», копії якого будуть надіслані до Росії (див світлини). Але надішлють їх не президенту Путіну, а до російських провінцій, звідки мобілізують солдат на війну з Україною.

У Зверненні бердянці висловили впевненість, що всім нормальним, здоровомислячим російським людям, котрі не бажають біди українському народу, вистачить сил та мужності відрізнити правду від брехні, відстояти й своє право на життя, на мир, вистачить мужності сказати «НІ» агресивній політиці Владіміра Путіна, повернути співробітництво та взаєморозуміння між двома братніми народами.

Степан Герилів,

журналіст

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print