Масляна в Бердянському економіко-гуманітарному коледжі БДПУ

Добре, коли в родині є гарні традиції, які шануються та підтримуються. В нашому коледжі їх багато, одна з них – це святкування Масляної.

Учнівсько-студентський актив коледжу в складі голови учнівського самоврядування Ігоря Кірси та старост груп організували проведення свята (див. світлини).

DSC_0129

IMAG0140

Учні на чолі з майстром виробничого навчання Ніною Татьковою та викладачем технології приготування їжі Оленою Федорець насмажили неймовірну кількість млинців із різними начинками. Особливо слід відзначити учнів: Юлію Курган, Славу Ростокіну, Гульнару Ішкіну, Ганну Рулевську, Анастасію Тубольцеву та Катерину Міщенко.

Цього дня свято набуло неабиякого широкого розмаху, принесло масу позитивних емоцій та гарного настрою. Викладачі гуманітарних дисциплін розповіли про історичні витоки та традиції святкування Масляної в України. Такі свята в навчальному закладі завжди радують кожного, спонукають до збереження багатовікових традицій.

Галина Сенченко,
заступник директора з виховної роботи коледжу

Світлини з архіву коледжу


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

About Олександр Степаненко

In The Name Of The Moon!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *