Масштабне святкування ювілею

Сьогодні, 29 вересня, в міському Палаці культури ім. Т. Г. Шевченка ми урочисто відзначали свій 85-річний ювілей! У головній концертній залі міста єдиною університетською родиною зібралися студенти, викладачі, випускники БДПУ різних років, численні гості, містяни. Учасників свята зі сцени вітали: ректор БДПУ, професор Ігор Богданов, ректори університетів Запорізької області, представники Національної академії педагогічних наук України, заступник губернатора Запорізької області Едуард Гугнін, народні депутати України Олександр Пономарьов та Сергій Валентиров, голова обкому профспілки працівників освіти і науки України Надія Гринь, голова Ради ректорів, депутат обласної ради, професор Сергій Бєліков. Із привітанням та побажанням всьому професорсько-викладацькому колективу нових успіхів у благородній справі виховання молодого покоління, а вишу – подальшого процвітання виступив професор Заслуженого Автономного Університету Пуебла (Мексика) Хосе Італо Кортез, наголосивши, що Уряди Мексики і України протягом багатьох років віддають пріоритет зміцненню міжнародних зв'язків в галузі освіти, що створює міцну основу для розвитку співробітництва між Бердянським державним педагогічним університетом та Заслуженим Автономним Університетом Пуебла.

За плідну наукову і педагогічну діяльність та з нагоди ювілею університету Олександр Пономарьов вручив науковцям університету почесні нагороди від Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України: грамоти та пам'ятні нагрудні знаки Верховної ради України отримали ректор університету Ігор Богданов і кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Улюкаєва; Почесними грамотами та нагрудними знаками від Кабінету Міністрів України були нагороджені перший проректор БДПУ, професор Ольга Гуренко і доктор філологічних наук Ольга Харлан. За активну трудову діяльність, особистий внесок у освітню сферу Бердянська та Запорізької області, а також досягнення в науковій сфері викладачі, доценти і доктори наук БДПУ були відзначені міністерськими грамотами і дипломами академії педагогічних наук, а також медалями відмінників освіти.

Святкові вітання та церемонії нагородження прикрашалися масштабним концертом, який підготували творчі колективи університету та вихованці Центру дитячо-юнацької творчості. Святкова концертна програма яскраво віддзеркалювала історію університету – із з дня його створення по сьогодні. А виступи супроводжувалися документальним фільмом, створеним з допомогою архівних світлин студентів і викладачів БДПУ.

_DSC6025 _DSC6037

_DSC6072 _DSC6142

_DSC6080  _DSC6168

_DSC6255 _DSC6276

_DSC6282 фото мексиканця

_DSC6387 _DSC6403

_DSC6458 _DSC6592

_DSC6630 _DSC6645

_DSC6715 _DSC6753

_DSC6781

_DSC6793 _DSC6824

_DSC6833 _DSC6840

«Університетське Слово»
Світлини Дмитра Бакарджиєва
(Студклуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print