«Матері в молитві» – раненому в битві

Скоро мине рік, як організація «Матерів в молитві» із далекого американського міста Нюарку (церква св. Івана Хрестителя) взяла під постійну опіку багатодітну родину пораненого в зоні АТО бердянського бійця Олексія Яковчука.

Сьогодні, 6 квітня, солдат разом із дружиною Катериною, сином Владиславом та двійнятками Даринкою та Антоном завітали до редакції газети «Університетське Слово», головний редактор якої Степан Герилів – засновник університетської Благодійної Скрині «ДоброДій». Саме до Степана Миколайовича, завдяки якому й започаткована ця благородна справа,  прийшла сім`я Яковчуків, щоби отримати пасхальний двосотенний доларовий подарунок від американських благодійників (див. світлину).

DSCN0277

…Це приємно й зворушливо, звичайно, що в далекій Америці є такі благородні, небайдужі люди, що не скажеш про місцевих «можновладців» як минулої так і теперішньої каденцій, бо інвалід Олексій Яковчук й далі оббиває пороги різних кабінетів, випрошуючи-вимолюючи належне й обіцяне не один раз хоча б якесь житло чи земельну ділянку…

Родина пораненого на теперішній війні солдата щиро вдячна «Матерям в молитві» за турботу й піклування…

«Університетське Слово»
Світлина редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *