Матимемо власну телестудію!

Її відкриють для студентів-журналістів, які навчаються на факультеті філології та соціальних комунікацій. На початку цього навчального року університет уклав угоду з Фондом розвитку ЗМІ Посольства США в Україні, за умовами якого  надається грант на облаштування навчальної телестудії медіацентру БДПУ на базі кафедри соціальних комунікацій (завідувач – кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент Анастасія Носко).  

Фонд надає кошти на придбання необхідного телевізійного обладнання і створення умов для професійного розвитку студентів-журналістів безпосередньо під час навчання. Також до роботи в телестудії залучатимуть високопрофесійних журналістів-практиків, які проводитимуть тренінги та майстер-класи. За кошти університету буде проведений ремонт та облаштування приміщення майбутньої навчальної телестудії. Наразі в аудиторі ведеться підготовка до ремонтних робіт. Приміщення вже частково звільнили від старих меблів. Поступово на кафедру надходить нове технічне обладнання. За рахунок грантових коштів в майбутню навчальну телестудію вже вдалося придбати дві камери, телесуфлер і деякі елементи переносного освітлення. Вже навесні заплановане відкриття майбутньої телестудії.

До речі, університет вже вдруге отримує грант від Фонду розвитку ЗМІ Посольства Сполучених Штатів Америки. Завдяки успішній його реалізації у 2011 році на базі кафедри соціальних комунікацій відкрили навчальну лабораторію радіожурналістики.

3

1  2  4

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами сайту: http://pro.berdyansk.biz/content.php?id=44589


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print