Майбутнє за небайдужими

27 лютого 2020 року пройшов семінар з начальником відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту виконкому Бердянської міської ради Комаровою Інною Валентинівною на тему «Місцеве самоврядування та інвестиційні процеси».

Було розглянуто питання наповнення місцевих бюджетів, зокрема шляхом залучення інвестицій. Проаналізовано закордонний досвід та вказані недоліки участі державних органів в інвестиційних процесах України. Зазначено, що визначальною умовою активної інвестиційної діяльності є ступінь інвестиційної привабливості та соціально-економічного розвитку регіону. Доведено, що наділення регіонів більшою самостійністю та збільшення їх повноважень вимагають від органів місцевого самоврядування більшої відповідальності в сфері реалізації інвестиційних програм. Інна Валентинівна підсумувала, що необхідно бути зацікавленим у розвитку інвестиційних процесів на місцевому рівні, та  запропонувала творчим та небайдужим студентам досліджувати питання інвестиційних процесів з подальшим їх працевлаштуванням для роботи на благо місцевої громади.

По завершенні семінару, інформація з якого виявилась дуже корисною для наших студентів, Інні Валентинівні, як представнику роботодавців від Бердянської міської ради, було запропоновано прийняти участь у двосторонній зустрічі з викладачами кафедри економіки, підприємництва та фінансів з питань обговорення проекту освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування». Серед представників кафедри обговорення проекту освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» здійснювали д.е.н., професор Захарченко П.В. – завідувач кафедри економіки, підприємництва та фінансів, к.е.н., доцент Гриценко М.П., к.е.н., доцент Костенко Г.П.

Наприкінці такої зустрічі були запрошені здобувачі вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» для обговорення нагальних питань щодо подальшого розвитку спеціальності.

Зустріч Комарової І.В. як представника роботодавців від Бердянської міської ради, викладачів кафедри економіки, підприємництва та фінансів, а також здобувачів вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» дала плідні результати при створенні проекту освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» з урахуванням інтересів й пропозицій усіх сторін.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print