Майстер-клас з пластилінового мистецтва для студентів ФФМКТО

Сьогодні, 4 квітня, у другому корпусі БДПУ відбулася персональна виставка студентки 2 курсу заочної форми навчання ФФМКТО Світлани Іванющенко «Пластилінові вітражі». Присутні могли насолодитися роботами як самої майстрині, так і її вихованців гуртків «Креативний дизайн» та «Талановиті малята» ЦДЮТ м. Синельникове (Дніпропетровська обл.). Представлені картини, які зображували образи тварин, людей натюрморти та пейзажі, були виконані повністю з пластиліну.

Привітати майстриню та подивитися на пластилінові вироби прийшли студенти та викладачі ФФМКТО. Декан факультету, доктор педагогічних наук, професор Вікторія Жигірь привітала талановиту студентку та побажала і далі розвиватися у цій техніці. Завідувач кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій, кандидат педагогічних наук, доцент Валентина Перегудова закликала всіх присутніх проявляти свої таланти та розвивати їх на подібних заходах.

В рамках виставки майстриня разом з кандидатом педагогічних наук, доцентом Юлією Бєловою провела семінар-практикум для студентів, де розповіла про техніки роботи з пластиліном. Викладач акцентувала увагу вона на тому, що пластилінова майстерність допомагає у формуванні розумової діяльності дітей. Майбутні вчителі мали змогу самостійно спробувати створити пластилінову картину. Пані Світлана детально розказала та показала кожному студенту техніку роботи з цим матеріалом.

Юлія Барно,

кореспондент «Університетського слова»

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print