Метелики з тижня психології…

З давніх-давен людей цікавило, що таке душа і як вона виглядає. Згідно давньогрецької міфології чисту душу символізувала богиня Психея, яка зображувалася з крилами метелика. Цей образ зберігся й до наших часів. Саме Метелик став головним мотивом цьогорічного Тижня психології, який традиційно організовує кафедра психології факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв та присвячує його Всеукраїнському дню психолога.

23 квітня, у цей святковий для психологів день, відбулося відкриття Тижня психології, символом якого став Метелик бірюзового кольору. На початку було презентовано «дорожню карту», яка візуалізувала заплановані заходи; проведено експрес-діагностику «Ефект метелика» на визначення потенціалу власної особистості; роздано практичні завдання для студентів на весь святковий тиждень.

Головним заходом другого дня стало проведення IV Регіонального фестивалю практичної психології та арт-терапії «Психологічний калейдоскоп», в рамках якого було проведено більше десяти майстер-класів різної спрямованості. Тренерами стали викладачі та співробітники кафедри психології Малихіна Тетяна, Фролова Ольга, Сердюк Наталія, Колпакчи Олена, Богдан Марина, Ляхор Тетяна, студентка 4 курсу Сафонова Віра та запрошена гостя – арттерапевт та казкотерапевт – Омельницька Світлана. Майстер-класи «Мета – компас життєвого шляху», «Дерево роду», «Секрет успіху», «Спіраль самопізнання», «Трансформація метелика» та інші отримали позитивні результати та відгуки від учасників.

Цікаві доповіді, яскраві презентації та вражаючий фільм про знаного вченого Л.С. Виготського підготували студенти другого курсу спеціальності «Психологія» під керівництвом Дорошенко Марини в рамках заходу з циклу «Життя видатних психологів».

Четвертого дня студентів чекав сюрприз – гра-квест «Слідопит», яка мала на меті більш детально познайомити їх з життям кафедри психології, факультету та університету. Найобізнанішими виявилися студенти 4 курсу, але відрив першого та другого курсів був невеликий. Тому з впевненістю можемо сказати – наші студенти не лише активні та енергійні, а й надзвичайно кмітливі.

Заключним етапом тижня психології була презентація колажів, виконаних студентами-психологами. Тематикою індивідуального завдання для кожної групи стали відомі афоризми про професію психолога, яку вони обрали як майбутню. Автори колажів приємно вразили глибиною своїх міркувань, масштабами виконаної роботи, різнобарвністю талантів та креативністю.

Використання нових форматів роботи на цьому тижні довело, що наші студенти – майбутнє української психології – готові зосереджуватися на досягненні професійної мети та імпровізувати, а отже – готові розкритися як спеціалісти та особистості. Бажаємо їм подальших звершень та гармонії в душі. А всіх колег ми щиро вітаємо з професійним святом – Всеукраїнським днем психолога!!!

30825280_1628959893849852_977167260_o  IMG-0206 

IMG_20180424_094448 IMG-0268 

SAM_9045 SAM_9067

 SAM_9076 IMG-0223

SAM_9069 IMG-0284

 

Марина Богдан

старший лаборант кафедри психології

факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв

Фото з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print