Методологічний семінар «Сфера туризму та рекреації регіону: науково-практичні аспекти управління розвитком»

15 травня на гуманітарно-економічному факультеті відбувся методологічний семінар «Сфера туризму та рекреації регіону: науково-практичні аспекти управління розвитком», учасниками якого стали викладачі та студенти нашого університету, представники курортно-рекреаційної, туристичної сфери міста Бердянська: директор ДЗ <<Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій  «Бердянський»>> МОЗ України Бєлєв Олег Петрович, заступник генерального директора з медичної частини ПрАТ «Приазовкурорт»  Сисоєва Ірина Олексіївна, директор бази відпочинку «Аркада» Жук Наталя Миколаївна, державний інспектор Бердянського природоохоронного науково-дослідного відділення Приазовського національного природного парку Коломоєць Олександр Володимирович, директор туристичного агентства «Темеринда» Шевченко Віталій Володимирович.

Роботу методологічного семінару розпочав ректор БДПУ, д.пед.н., проф. Богданов І.Т., який наголосив на актуальності розвитку Бердянська як міста-курорту – справжньої перлини для відпочинку та відновлення здоров’я громадян нашої країни, а також із задоволенням підкреслив, що в нашому університеті є кафедра, яка готує фахівців за спеціалізацією «Менеджменті готельного, курортного та туристичного сервісу.

Декан гуманітарно-економічного факультету, к.і.н., доц. Макаренко Т.П. привітала учасників з Днями науки та побажала плідної роботи.

Завідувач кафедри менеджменту та адміністрування, к.пед.н., проф. Крижко В.В. зазначив, що методологічні семінари – це добра традиція кафедри менеджменту та адміністрування та висловив сподівання, що даний семінар стане підґрунтям для інтеграції результатів науково-дослідної роботи викладачів кафедри та практичного досвіду фахівців галузі.

Учасники семінару виступали з доповідями, обговорювали проблемні питання, знаходили спільні точки співпадіння інтересів.

Актуальні теми, висвітлені в доповідях учасників: Формування освітнього, науково-методичного потенціалу управління розвитком сфери туризму та рекреації регіону (Казачковська Г.В.), Природоохоронні проблеми курорту Бердянськ (Сисоєва І.О.), Сучасні проблеми відновлювального лікування дітей в умовах санаторію (Бєлєв О.П.), Методологічні та практичні аспекти сучасного менеджменту організацій в умовах курортного міста (Токаренко О.І.), Health-resort complex in the context of providing well-being / welfare (Несторенко Т.П.), Специфіка інноваційного менеджменту в туристичній сфері (Черемісіна Т.В.), Проблеми розвитку туристичної інфраструктури міста Бердянська (Жук Н.М.), Сучасні тенденції професійної підготовки майбутніх фахівців готельної та туристичної сфери України та регіону (Бабіна Н.І.), Система підготовки професійних кадрів у сфері туризму (студенти 1 курсу спеціальності 073 Менеджмент).

Таким чином, даний захід став підґрунтям для з’ясування ключових методологічних питань управління, які відбивають практичні проблеми функціонування підприємств, установ та організацій сфери туризму й рекреації курортного міста та регіону.

004  015

DSC_0570

DSC_0590

006

За матеріалами Галини Казачковської 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print