Міжнародна конференція на півдні Словаччини

В останній день весни та в перший день літа (31.05 – 01.06) відбулася щорічна Міжнародна наукова конференція «Ekonomické, politické a právne otázky medzinárodných vzťahov 2019» (Economic, Political and Legal Issues of International Relations 2019). Організатор конференції – Економічний університет в Братиславі. Конференція проводилася на півдні Словаччини – у с.Вірт, в пансіонаті, що належить Економічному університеті в Братиславі.

Виступи учасників конференції було присвячено проблемам Європейського Союзу, європейської інтеграції, сучасним питанням світової економіки, міжнародної політики, правовим, культурним та соціальним аспектам міжнародних відносин, а також проблемам сталого розвитку.

Доцент кафедри економіки, підприємництва та фінансів к.е.н. Несторенко Тетяна Петрівна представила результати роботи міжнародного колективу дослідників University on the local labor market: an example of Ukrainian University (співавтори – науковці з Вищої технічної школи в Катовіце д-р Александер Остенда та магістр Магдалєна Вєжбік-Стронська).

Після оприлюднення матеріалів конференції на сайті Економічного університету в Братиславі збірник матеріалів буде надісланий для індексації в WoS.

За матеріалами кафедри економіки, підприємництва та фінансів
Світлини: Тетяна Несторенко.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print