Міжнародна конференція викристалізувала…

В Американському домі Посольства США 11 лютого ц. р. відбулася І Міжнародна наукова конференція «Емпіричні дослідження для реформування освіти в Україні», організатором якої виступила Українська асоціація дослідників освіти (УАДО).

2

Свідченням актуальності тематики, що обговорювалась в межах конференції, була значна чисельність та широка географія учасників, які представляли наукові та навчальні інституції таких міст: Київ, Бердянськ, Глухів, Дніпро, Дрогобич, Запоріжжя, Каховка, Одеса, Острог, Лисичанськ, Луцьк, Львів, Мелітополь, Ніжин, Кам’янець-Подільський, Сєверодонецьк, Старобільськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Чернівці, Чернігів, а також університетів Варшави (Польща), Кембриджа, Шеффілда (Сполучене Королівство), Утрехта (Нідерланди).

1

Наш університет на цій конференції представляла кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємства та економічної теорії Тетяна Несторенко, яка є також членом УАДО, демонструючи під час роботи дискусійних груп результати спільного дослідження з польським колегою – доктором наук А. Остендою (Вища технічна школа в Катовіцах) – «Economic Impact of Displaced University on a Host City».

3

Організатори та учасники конференції висловили впевненість, що проведена конференція викристалізувала нові дослідницькі ідеї, що сприятимуть інтеграції дослідників та піднімуть освіту в Україні на якісно новий рівень.
 

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами
Української асоціації дослідників освіти та Тетяни Несторенко)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print