Міжнародна наукова діяльність здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Здоров’я людини. Фізична реабілітація»

Здобувачі вищої освіти освітньо-професійної програми «Здоров’я людини. Фізична реабілітація» взяли участь у XII Міжнародній науково-практичній конференції «Dynamics of the development of world science», яка відбувалась 5–7 серпня 2020 року у Ванкувері (Канада).

Бердянський державний педагогічний університет представляли Альона Северіна та Валерія Десятник – студентки 4 курсу факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини (науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ Хатунцева Світлана Миколаївна). За результатами онлайн-конференції у збірнику було опубліковано статтю, в якій висвітлено інноваційні засоби навчання на уроках основ здоров’я. Авторами наголошено, що характерною тенденцією розвитку сучасної освіти є її спрямованість на всебічний розвиток особистості; з’ясовано, що контент-аналіз наукової літератури, нормативно-правових документів про освіту дає змогу впевнитися в суттєвій корекції світоглядних засад освітньої галузі, змістовою основою яких є здоров’язбережувальна складова, відмова від формальних детермінант педагогічної роботи на користь більш вільного вибору засобів навчання на уроках основ здоров’я.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам за можливість долучитися до обговорення тенденцій розвитку сучасної науки.

Здобувачі вищої освіти освітньо-професійної програми

«Здоров’я людини. Фізична реабілітація»

Бердянського державного педагогічного університету

Альона Северіна, Валерія Десятник

Світлини з архіву авторів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print