Міжнародна скайп-конференція з болгаристики

2 травня, коли православна Болгарія святкує день Святого рівноапостольного царя Бориса, що хрестив болгар, у дегітальному просторі болгаристики відбулася важлива подія. Шуменський університет ім. Єпископа Костянтина Преславського та лекторат МДПУ ім. Богдана Хмельницького (м. Мелітополь) стали організаторами міжнародної скап-конференції «Кирилиця в Європі та в світі – культурне й історичне значення».

Проходила конференція в кабінетах Із вивчення мов з 11.00 до 18.00 з участю десяти держав світу – Болгарії, України, Італії, Німеччини, Сербії, Греції, Чехії, Словакії, Молдови, Румунії. БДПУ представляли студенти 3-го курсу – Марія Кальма (тема доповіді: «Кирилиця та європейська цівілізація»), Ірина Годлевська (тема доповіді: “Азбучна молитва” Костянтина Преславського як прославлення писемності Кирила та Мефодія), Аліна Вовк (тема доповіді: «Значення деяких букв кирилиці»), Марина Фірсова (тема доповіді: «Болгарський культурний вплив у світі»). Наші студенти представили доповіді з презентаціями на досить високому професійному рівні та продемонстрували дуже добре володіння болгарською мовою.

Захід був цікавим, пізнавальним і захоплюючим. Болгаристи факультету філології та соціальних комунікацій БДПУ запросили усіх учасників скап-конференції взяти участь у міжнародному науково-методичному семінарі з болгарської мови, літератури, культури та історії, що відбудеться на факультеті 24-25 травня 2018 року.

1 2

3 4

Марія Кальма,
студентка 3 курсу ФФСК,
голова болгарського студентського товариства «Таврія»

Світлини з архіву автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print