Міжнародні дні освіти дорослих

Із 5 по 10 жовтня доцент кафедри технічних дисциплін БДПУ Павло Буянов брав участь у заходах, присвячених Міжнародним дням освіти дорослих на Львівщині.

Під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Національної спілки журналістів України, Представництва DVV International в Україні, Національної академії державного управління при Президентові України, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради відбулися заходи на базі різних установ Львова та області.

Міжнародні Дні освіти дорослих на Львівщині дозволили поінформувати населення про діючі організації та програми з освіти дорослих, сприяли формуванню громадської думки щодо навчання впродовж життя, обміну досвідом впровадження програм освіти дорослих в Україні, розвитку громадянського суспільства, сприяли доступності освіти дорослих для вразливих груп населення, задоволенню потреб в освіті з урахуванням запитів сучасного ринку праці.

Головною метою Міжнародних днів освіти дорослих є сприяння формуванню в українському суспільстві розуміння цінності освіти дорослих і освіти протягом усього життя, а також підвищення спроможності організацій, які надають послуги в цій сфері. Освіта дорослих – це той ресурс, яким можуть користуватись люди для підвищення рівня добробуту власного життя, сім’ї, свого регіону, країни в цілому.

В рамках днів освіти дорослих відбулися телеміст, численні круглі столі, відкриті конференції, форум з освіти дорослих, які пройшли на базі різних установ м. Львова.

Завершальним заходом Міжнародних днів освіти дорослих став Фестиваль освітніх послуг для дорослих і ярмарок вакансій, який проводився в Палаці мистецтв м. Львова у співпраці Національної академії педагогічних наук, DVV International в Україні з Західноукраїнським ресурсним центром «ЗУРЦ» і Львівським обласним центром зайнятості. Провайдери освітніх послуг Львівщини представили широкий спектр можливостей для населення Львівської області, змогли обмінятись досвідом, а гості – знайти роботодавця або проектну мрію, ознайомилися з технологіями та можливостями освіти дорослих та освіти протягом усього життя, взяти участь у майстер-класах з народної або професійної творчості, зустріти цікавих людей.

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами учасника заходів Павла Буянова)

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print