Моделювали самоврядування

3-4 червня ц. р. в столичному Києві проходив Всеукраїнський круглий стіл "Моделі участі студентського самоврядування у формуванні та реалізації державної політики". Форум проводила Українська асоціація студентського самоврядування на базі Київського університету ім. Бориса Грінченка. В заході взяли активну участь 25 представників з різних вишів України. Нашу область представляли голова Студентської ради БДПУ Вікторія Яременко та студентські ватажки з Мелітопольського державного педагогічного університету та Запорізький національного університету (див. світлини).

У рамках форуму пройшла зустріч із міністром молоді та спорту Дмитром Булатовим. Під час зустрічі обговорювалися шляхи залучення студентів до реалізації молодіжної політики України й можливості підтримки молодіжних ініціатив з боку міністерства.

eYdEkRQs5ds FkWzE2ukoR4 z9u7fyq2PEYGIAFxERXjI8

Учасники круглого столу також обговорювали положення нового законопроекту про вищу освіту загалом і, зокрема, щодо статті про самоврядування… Також розробляли ефективні механізми розвитку студентського самоврядування, говорили про участь студентів у прийнятті рішень щодо управління в галузі вищої освіти та молодіжної політики…

«Університетське Слово»

Світлини з архіву Студентської ради


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print