Молодь для молоді

З 8 по 10 жовтня цього року студенти Антон Сердюченко(203 гр.) та Тетяна Будник (503 гр.) денної форми навчання спеціальності«Соціальна педагогіка» Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти в рамках проекту «Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя» (2014-2016)за підтримки Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині» за фінансової підтримки Посольства Фінляндії в Україні та благодійників платформи GlobalGiving стали учасниками триденного тренінгу «Основи тренерської майстерності» в с.Лісне, Київської області. Учасниками заходу стали представники громадських та благодійних організацій, установ, закладів соціальної сфери, молодіжні активісти.

Програма тренінгу передбачала підготовку учасників до проведення тренінгових занять для вразливої молоді.

В процесі роботи студенти мали змогу оволодіти базовими знаннями та навичками проведення тренінгів, засвоїти основні інтерактивні методи навчання та взаємодії з цільовою групою, сформувати навички самостійної організації та підготовки до тренінгових занять та особистісного зростання.

Участь у даному проекті надала можливість розвитку потенціалу нашої студентської молоді для втілення соціальних змін в інтересах вразливих дітей та молоді, представників місцевих громад.

 

 

Ольга Ілішова,
асистент кафедри соціальної педагогіки
На фото: робочі  моменти тренінгу


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print