Молоді фахівці, прочитайте рядки ці:

Шведський інститут Lund оголошує про можливість для молодих фахівців взяти участь у новій програмі навчання на тему "Підвищення прозорості управління і контролю в державних установах", що проходитиме з 22 вересня по 3 жовтня 2014 року у Швеції.

Програма спрямована на молодих фахівців віком від 25 до 35 років з Білорусі, Грузії, Молдови та України, що вже працюють в державних структурах, а також у сфері розробки політики та заходів що до створення більш прозорого, потужного та ефективного державного апарату.

Участь у програмі також можуть взяти особи, які працюють в сфері фінансового управління і контролю, молоді фахівці та студенти на рівні магістратури, які вчаться за такими спеціальностями: політичні науки, державне управління, журналістика, економіка.

Витрати на харчування, проживання у Швеції, транспортні витрати, а також участь у подальших семінарах покриваються за рахунок Шведського інституту.

Заявки від кандидатів приймаються до 3 серпня 2014 року. Основними вимогами для участі є вільне володіння англійською мовою (ступінь володіння має бути зазначена в резюме) і відповідна освіта (для студентів, що здобувають відповідну освіту більше трьох років).

Інші вимоги та детальна інформація за адресою: https://eng.si.se.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print