Молодіжний клуб «Free time» виграв міні-грант та розпочав роботу

6Зимові канікули та свята закінчилися, студенти нашого університету вийшли на навчання: пари  лекції, семінари – це невід'ємна частина  студентського життя! Але, не сумуй, знову розпочав свою роботу Молодіжний клуб «Free time», який було створено в рамках проекту «Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя», за підтримки Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині» за фінансової підтримки Посольства Фінляндії в Україні та благодійників платформи GlobalGiving.

У нас дуже хороші новини! Молодіжний клуб «Free time» виграв міні-грант, а це означає, що ми отримаємо кошти на організацію та  забезпечення діяльності  нашого молодіжного клубу. 

3

В  клубі «Free time» заняття проходять у формі тренінгу в ході якого розглядаються цікаві теми та життєві ситуації з якими сучасна молода людина стикається кожного дня. В майбутньому ми будемо відвідувати різноманітні цікаві майстер-класи та екскурсії відтепер за рахунок грантової допомоги.

1 2 4 5

Тобі до нас, якщо ти хочеш: сформувувати позитивну самооцінку, розвивати вміння проектувати власний життєвий шлях. Розвивати навички ефективної взаємодії з соціальним оточенням. Формувати розуміння зв’язку між освітою та  подальшою професійною зайнятістю та підготувати себе до працевлаштування. Розвивати навички самостійного вирішення життєвих проблем та планування власного життя в цілому. А також якщо хочеш сформувати відповідальну поведінки й активну громадську позицію і більше не бути тінню своїх успішних знайомих.

Ми чекаємо саме на тебе кожного четверга о 10:40 в 505 аудиторії 5б корпусу з новими силами, позитивним та активним настроєм. Відкрий себе для нових вражень!

За більш детальною інформацією ти можешь звернутися за телефоном: 066-054-90-24  – Тетяна Будник або відвідати нашу сторінку в соціальній мережі https://vk.com/mkfreetime.

Тетяна Будник,
студентка 5 курсу ІСПКО,
керівник клубу «Free time». 
На фото: моменти роботи клубу

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print