Моніторингова місія в БДПУ

Днями Бердянський державний педагогічний університет відвідала Ольга Плетенець – асистент професора Ольги Грауманн, координатора спільного європейського проекту Темпус-IV «Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями».

DSC03621

У Компетентнісному центрі інклюзивної освіти Ольга Плетенець зустрілася з проектною командою БДПУ: Ольгою Гуренко, Ларисою Казанцевою, Ігорем Лиманом, Наталею Захаровою, Русланом Вербовим. Члени проектної команди доповіли про основні досягнення університету в контексті реалізації проекту, поділилися досвідом запровадження інклюзивної освіти в регіоні, розповіли про низку методичних заходів, які відбулися в Компетентнісному центрі інклюзивної освіти та визначили пріоритетні завдання щодо втілення ключових ідей проекту після його завершення. Крім того, учасники цього засідання заповнили моніторингові анкети, запропоновані Ольгою Плетенець.

DSC03597 DSC03619

Німецька гостя мала ще одну зустріч – з ректором БДПУ, професором Ігорем Богдановим, який подякував Ользі Грауманн і німецьким партнерам за включення БДПУ до міжнародного консорціуму, визнання БДПУ потужним педагогічним університетом в контексті виконання міжнародної грантової програми й висловив сподівання на подальшу міжнародну співпрацю.

Координатор проекту в БДПУ професор Ольга Гуренко провела для Ольги Плетенець екскурсію по університету й розповіла про становлення педагогічного ВНЗ з часів чоловічої гімназії.

"Університетське Слово"
 (за матеріалами Ольги Гуренко)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print