Мрії не працюють, доки не працюєш ти!

Вміння ставити мету, ефективно її досягати та насолоджуватися отриманим результатом – це ті риси, які слід розвивати з дитинства, щоб підростаюче покоління було успішним на кожному етапі свого дорослішання. Й завдяки турботливим педагогам деякі учні загальних середніх закладів освіти м. Бердянська мали змогу на власному досвіді переконатися в ефективності тренінгів з цілепокладання.

Так, на запит викладачів Бердянського державного педагогічного університету Богдани Салюк та Ірини Школа, які реалізують благодійну програму малих стипендій Access в місті Бердянськ на базі нашого університету за підтримки Міжнародного благодійного фонду Project Harmony та департаменту США, для її учасників було проведено майстер-клас на тему «Мрії не працюють, доки не працюєш ти!». Спікером виступила практичний психолог, арттерапевт, завідувач навчальної психолого-консультативної лабораторії  Марина Богдан, яка розповіла підліткам принципи ефективного формулювання мети, познайомила з методом покрокового досягнення бажаного та за допомогою метафоричних асоціативних карт допомогла знайти відповідні ресурси.

Школярі із захопленням прописували власний алгоритм досягнення мети, а завершальний шерінг дозволив виявити досить високий рівень цілеспрямованості та усвідомлення ними відповідальності за власне успішне майбутнє.

Маємо надію, що проведена зустріч сприятиме не лише профорієнтаційній роботі, а й наблизить підростаюче покоління до щасливого та омріяного майбутнього, які вони ж самі мають побудувати.

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print