Мрії збуваються! Просто – дій!

Із 23 січня ц. р.  я стажуюсь у Верховній Раді України, а конкретніше –  в комітеті з питань сім`ї, молодіжної політики, спорту та туризму. Безпосередня участь у програмі для мене стала несподіванкою і своєрідним новорічно-різдвяним подарунком. Адже, коли я подавала заявку на участь у конкурсі, то, чесно кажучи, не дуже й  вірила в свою перемогу. Адже моїми «суперниками» було близько 500 талановитих людей, які навчалися не тільки в Україні, але й закордоном (Польша, Корея, Англія, США…). Більшість з них – активні громадські активісти, члени міжнародних асоціацій і волонтерських рухів. Деякі – серйозні науковці, що отримали міжнародні гранти. Інші – викладачі університетів. Майже всі знають декілька іноземних мов. Цікавий послужний список! А я бачила політику хіба що в телевізорі та й в міжнародних проектах участі не брала. Єдиний мій «козир» – віра в Україну, у її громадян, прагнення зробити нашу державу великою і впливовою. Після співбесіди, де «відсіяли» ще значну частину претендентів – нас залишилось 59 інтернів, що тепер уже стажуються у Верховній Раді протягом 6 місяців.

Ф1

За три тижні стажування я не тільки подружилась із іншими інтернами, а й познайомилась з видатними громадськими діячами, провідними політиками і науковцями, серед яких – Олена Стяжкіна – письменниця, докторка історичних наук, засновниця громадського руху «Деокупація. Повернення. Освіта»; Євген Магда – історик, політичний експерт; Володимир Казарін – ректор Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського; Павло Булгак – радник міністра молоді та спорту; Володимир Крижанівський – народний депутат України І скликання; Денис Базілевич – директор інституту професійного лобіювання та адвокасі; Максим Лациба – керівник програми ІНЦПД (Адвокація реформ); Олена Суслова – експертка з гендерних питань USAID Рада та багато інших. Всі вони передають нам свій безцінний досвід лобіювання та політичного аналізу, відкривають таємниці кулуарів та сесій, знайомлять із законотворчим процесом.

Ф2 Ф3 Ф4 Ф5

Я дуже вдячна «Лізі інтернів» за те, що надали мені таку чудову можливість стати частинкою законодавчого органу України; керівництву Апарату Верховної Ради України, яке постійно шукає талановитих громадян із чіткою життєвою позицією і безмежною любов’ю до нашої держави. Я впевнена, що в майбутньому кожен з інтернів знайде своє місце у житті. І хоча не всі стануть депутатами чи відомими політичними діячами, але так чи інакше, в майбутньому ми всі будемо плідно працювати на благо нашої держави.

Ірина Прокопенко,
студентка гуманітарно-економічного
факультету БДПУ
(на замовлення «УС»)
Світлини автора


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!