Ми – на території гідності та свободи!

Сьогодні, 20 листопада, співробітники бібліотеки разом із виховним відділом університету в конференц-залі провели захід «Україна – це територія гідності та свободи». Свято, яке вперше відзначається в нашій альма-матер, було приурочене Дню Гідності і Свободи, подіям Помаранчевої революції та Революції Гідності, спрямоване на виховання патріотизму в студентської молоді БДПУ. Під час цього заходу також проходило нагородження кращих читачів року серед студентів. Доскіпливе журі визначило переможців у номінаціях: «За обізнаність і любов до української літератури», «Самий наполегливий та активний читач», «Поціновувач електронної книги», «За вірність та прихильність до бібліотеки БДПУ», «Найкращий знавець художньої літератури», «Поціновувач історичної та правової літератури», «Найкращий читач у галузі технічних та економічних наук».

DSC03525девочка

Присутні дивилися відео про  революцію, пригадали Небесну сотню, вшанували всіх загиблих хвилиною мовчання.

Увага присутніх була також спрямована на тематичну виставку книг та газет.

DSC03532книги

Кульмінацією стало  нагородження кращих читачів-студентів БДПУ: Влада Зайцева, Ілону Колоскову, Вікторію Ключик, Оксану Кулибку, Ольгу Ляшенко, Олексія Савчука, Анатолія Іванова, Тетяну Булах, Дарину Пархоменко, Юлію Білу, Аліну Гречишкіну, Ольгу Гарбуз, Вікторію Старікову та Олену Кузовкову.

DSC03528все

Приємно, що в нашому університеті й такими заходами знову й знову живляться в нас віра, натхнення, патріотизм, щироа любов до рідної України, впевненість, що кожен із нас живе, вчиться, трудиться – на території гідності та свободи!

Валентина Тичініна,
студентка ІФСК БДПУ,
практикантка «Університетського Слова»
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print