Ми – обрали, міністерство – призначило

Як ми уже повідомляли, 24 травня в нашому університеті проходили вибори ректора, на яких перемогу здобув Ігор Тимофійович Богданов (231 голос – 51 відсоток голосів) – доктор педагогічних наук, професор кафедри технічних дисциплін факультету фізико-математичного та технологічного освіти, Заслужений діяч науки і техніки України, перший проректор Бердянського державного педагогічного університету, голова спеціалізованої вченої ради.

А від сьогодні, 22 червня, згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №243-а від 21.06.16р. Ігор Тимофійович Богданов – ректор Бердянського державного педагогічного університету.

2 _DSC7676

Сьогодні, 22 червня, в університетські конференц-залі на 16-му, позачерговому засіданні Вченої Ради присутніх знайомили із змістом згаданого наказу, а Ігоря Тимофійовича вітали з призначенням на посаду ректора БДПУ члени Ради, директори інститутів, декани факультетів. В свою чергу, Ігор Богданов, подякувавши колишньому ректору Вікторії Зарві за вагомий внесок у розвиток університету, зазначив, що разом із колективом університету активно втілюватиме в життя всі положення з передвиборної програми.

_DSC7627 _DSC7641 _DSC7671 _DSC7704

Члени Вченої Ради також дали згоду на призначення першим проректором БДПУ кандидата педагогічних наук, професора, завідувача кафедри соціальної педагогіки Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти БДПУ Ольги Іванівни Гуренко.

«Університетське Слово»
Світлини Павла Телькі
(студклуб


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print