Мистецтво – це не тільки сцена…

У рамках проекту «Освітній перформанс» (одна з форм акціоністського мистецтва, де твором вважають дії автора, за якими глядачі спостерігають у режимі реального часу) до нас для обміну досвідом приїхали викладачі та студенти кафедри хореографії Харківської державної академії культури, які вже встигли, зокрема в ЦДЮТ, провести майстер-клас для студентів-хореографів нашого університету з еволюції сучасного танцю й нових технік його виконання.   

ф6 ф3

А учора, 22 березня, на сходах головного корпусу БДПУ харків`яни разом із нашими студентами провели цікаве танцювально-театралізоване дійсної під символічною назвою –  "Сходи, або рух не можна зупинити". Організувала його керівник експериментальної перформанс-групи "Арт-процес", завідувач кафедри сучасної хореографії ХДАК Олена Шабаліна. За задумом учасниками цього дійства могли стати не тільки самі танцюристи, а й усі бажаючі – кожен, хто спускався або піднімався сходами о цій порі, і всі, хто знаходився в холі.

ф1 ф2 ф4 ф5

Такі перформанси допомагають учасникам і глядачам розкріпачитися, почати імпровізувати, не слідувати штампам, зрозуміти, що для мистецтва не потрібна сцена, воно безперервно розвивається і може виражатися в будь-якій формі.

«Університетське Слово»
Світлини Павла Тєлькі та з сайту: 
http://www.pro.berdyansk.biz/content.php?id=41249  


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print