Мить прощання…

23 червня цього року в актовій залі головного корпусу БДПУ панувала атмосфера свята. Дівчата у вишуканих сукнях, юнаки в білосніжних сорочках, схвильовані батьки, викладачі – усе це свідчило, що сьогодні студенти факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв уже не студенти, а випускники, які вирушають у самостійне плавання з багажем знань, які здобували протягом чотирьох, п’яти, семи років навчання.

Першою привітала випускників проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Вікторія Ліпич, яка з-поміж побажань бути успішними, досягати завжди своєї мети відзначила: «Ми твердо переконані, що завдяки рідній альма-матер Ви станете не тільки креативними й компетентними фахівцями, а й порядними людьми».

Заступник декана факультету ППОМ з наукової роботи, доцент Ольга Попова, приєднуючись до привітань, побажала випускникам міцного здоров'я, енергії та творчої наснаги, зауваживши, що спеціальності та спеціалізації ФППОМ – затребувані не лише в Україні, а й за її межами. Крім того, зазначила: «Від Вашої компетентності, дорогі випускники, залежатиме майбутнє нашої освіти і держави. Вам розбудовувати нову українську школу. Молоді й талановиті, сповнені енергії, Ви безперечно примножуватимете славні традиції, сіятимете розумне, добре, вічне!»

DSC_0496 DSC_0593

P12GoFmOvVc YH_nQirFmNE

Дипломи випускникам факультету вручали куратори груп, кожен з яких по-своєму, згадуючи перше знайомство, адаптацію до студентського життя, бажав професійного становлення, вдалої кар’єри. Викладачі, студенти і їх батьки сумували, бо треба було прощатися з дорогими людьми, і раділи, оскільки випускники здобули омріяний фах.

Свої настанови мовою мистецтва намагався передати колектив народного (зразкового) ансамблю естрадного танцю «МарЛен» (керівник – доцент Олена Мартиненко) в хореографічній композиції «Три поради». Приємні миті свята дарували виступи студентів спеціальності «Музичне мистецтво» Дар’ї Ілікчієвої, Олександри Отришко та Олексія Бойка.  

  


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print