На прикладі Запорізької області

На підставі конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок, виконання яких розпочнеться у 2016 році за рахунок коштів державного бюджету, проект прикладного дослідження «Розробка Концепції регіону, що навчається, як підґрунтя ефективної регіональної освітньої політики (на прикладі Запорізької області)» отримав схвальну оцінку Наукової ради Міністерства освіти і науки України. Реалізація проекту запланована на лютий 2016 р. – грудень 2017 р.

DSCN8547

У результаті виконання проекту планується теоретично обґрунтувати та розробити концептуальні засади регіональної освітньої політики України в сучасних соціально-економічних умовах на прикладі Запорізької області як регіону, що навчається.

DSCN8580 DSCN8344

До складу виконавців проекту входять досвідчені науковці Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького, Бердянського державного педагогічного університету, Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної  освіти та Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України (м. Київ).

Бердянський державний педагогічний університет представляють доктор педагогічних наук, професор Лариса Олександрівна Лісіна та кандидат педагогічних наук, доцент Павло Георгійович Буянов.

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами
Павла Буянова)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print