На території творчої лабораторії

У рамках Всеукраїнського фестивалю науки викладачі кафедри початкової освіти професор Алла Крамаренко та доцент Катерина Степанюк вже традиційно продовжували роботу творчої лабораторії майбутнього вчителя початкової школи.

Тематична зустріч “Листівка для матусі” відбулася 11 травня у Бердянській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №16 у 3-Б класі на уроці трудового навчання (класний керівник – вчитель-методист Олена Клименченко).

Студенти 5 курсу спеціальності «Початкова освіта» Ірина Скиба та Руслана Остапенко ознайомили молодших школярів із виготовленням листівок у техніці «квілінг», показали можливості означеної техніки для оздоблення різних об’ємних виробів. 

DSC_0052 DSC_0068

Доречним було виготовлення таких листівок напередодні Дня матері, який щорічно святкують у другу неділю травня. Тож разом із засвоєнням нової техніки, учні 3 класу мали прекрасну нагоду привітати своїх матусь виробами, виготовленими власноруч. 

У процесі роботи творчої лабораторії майбутні фахівці продемонстрували ефективні технології формування предметно-перетворювальної компетентності молодших школярів у процесі виготовлення особистісно значущих об’єктів праці, які здобули під час вивчення курсу «Сучасні технології навчання освітньої галузі «Технології» в початковій школі».

Сподіваємося, що вищезгадана лабораторія у майбутньому поповниться новими формами творчої співпраці викладачів та студентів з проблем сучасної початкової освіти.

DSC_0063 DSC_0121

«Університетське Слово»
(за матеріалами кафедри початкової освіти)
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print