На взаємовигідних умовах

Сьогодні, 19-го серпня,  Бердянськ із робочим візитом відвідав командувач Військово-морських сил України Ігор Воронченко. Віце-адмірал спостерігав як проводяться навчання та вивчав можливість облаштування бази ВМС України на Азовському морі, зокрема, в Бердянську.

WP_20160819_09_02_41_Pro WP_20160819_09_14_59_Pro

   Під час зустрічі та розмови командувача із ректором БДПУ, професором Ігорем Богдановим (див. світлини), зокрема, йшлося, що на балансі університету перебуває комплекс приміщень колишнього ПТУ, які планується передати на баланс міністерства оборони на взаємовигідних умовах. По вул. Туристичній заплановано обладнати гуртожиток для військових, адміністративний корпус та інш. У разі успішної реалізації наміченого в нашому місті на постійній основі можуть дислокуватись дивізіони ВМС України.

WP_20160819_09_09_03_Pro WP_20160819_09_07_54_Pro

Командувач ВМС України, віце-адмірал Ігор Воронченко залишився задоволений результатами огляду приміщень та акваторії бердянської затоки. За результатами зустрічі з міським головою Володимиром Чеурним, депутатом міської ради Григорієм Патеєм, який активно співпрацює з військово-морськими силами України, та ректором БДПУ Ігорем Богдановим вдалось досягти декількох принципово важливих домовленостей:+

1. Окрім реконструкції комплексу споруд по вул. Туристичній 44 (кол. Єгорова)  поблизу колишнього заводу «Прилив» за кошт мінооборони вірогідне будівництво декількох багатоповерхівок.

2. На базі БДПУ відкрити військову кафедру для підготовки офіцерського складу ВМС України.

3. Спільно з БДПУ ВМС України займатимуться підготовкою водіїв.

4. У короткостроковій перспективі – виступ оркестру ВМС України до Дня міста.

«Університетське Слово»
(за матеріалами сайту:
http://portinfo.com.ua/news/berdyansk-mozhe-stati-bazoyu-vijskovo-morskogo-flotu-ukrajini-na-azovskomu-mori.html
Світлини журналіста Євгена Гнибіди


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print