Нагороди РМУ

Сьогодні, 24 травня відбулося святкове засідання Ради молодих учених Бердянського державного педагогічного університету, на якому молоді науковці підбивали підсумки своєї діяльності за рік. Голова РМУ доцент Яна Сичікова звітувалася перед членами правління ради та представниками рад молодих учених факультетів. Далі відбулася церемонія нагородження найталановитішої молоді нашого університету. Молоді науковці були нагороджені грамотами, подяками та пам’ятними подарунками.

Рада молодих учених БДПУ має безліч наукових здобутків завдяки плідній діяльності. Молоді науковці БДПУ є лауреатами стипендій кабінету міністрів для молодих учених, стипендії кабінету міністрів для аспірантів; студенти, які займаються науковою роботою отримують іменні стипендії президента України, кабінету міністрів України, Запорізької облдержадміністрації тощо. Завдяки мобільності молодих науковців налагоджується плідне співробітництво з іншими ЗВО (українськими та закордонними). Молоді науковці БДПУ є співорганізаторами наукових заходів, зокрема: ряду конференцій, семінарів, воркшопів, екоперфомансів, конкурсів учнівських робіт, форумів, олімпіад тощо.

У 2017 році молодими ученими БДПУ було започатковано проведення двох конференцій:

-«Наукові засади підготовки фахівців природничого, інженерно-педагогічного та технологічного напрямків»

– «Наука ІІІ тисячоліття: пошуки, проблеми, перспективи розвитку».

У 2018 році конференцію «Наука 3 тисячоліття» виведено на міжнародний рівень. У цьому році серед авторів матеріалів конференції близько 20 закордонних науковців з Польщі, Словакії, Болгарії, Мексики, Білорусі, Казахстану, Сполучених штатів Америки тощо. Загалом у конференціях взяли участь більш ніж 1000 науковців. За результатами конференцій було видано збірки наукових праць та виготовлено сертифікати учасників.

Пропаганда науки серед молоді здійснюється через широке представлення ради молодих учених у ЗМІ, у соціальних мережах, на сайті університету. У фейсбуці регулярно розміщується актуальна інформація щодо грантів, конкурсів, наукових стажувань, матеріали з наукометрії. На сторінці РМУ сайту університету є корисні вкладення, що також містять безліч довідкової літератури та посилань.

Таким чином, можемо резюмувати, що наукова молодь БДПУ – це потужний важіль розвитку нашого університету зокрема і країни в цілому. Потенціал, ініціативність, креативність і готовність до розвитку є запорукою гідного постійного зростання і процвітання Бердянського державного педагогічного університету.

У подальшому діяльність ради молодих учених буде спрямована на вирішення таких важливих завдань:

– підтримка талановитих дослідників серед студентів, аспірантів, молодих учених, надання їм всебічної допомоги для ефективної науково-дослідницької роботи;

– налагодження та підтримка професійних контактів і культурних зв’язків з науковими та молодіжними організаціями вищих навчальних закладів та наукових установ, а також закордонними колегами;

– організація публічних заходів для поширення світогляду та громадського самовизначення молоді;

– сприяння спадкоємності в науковій діяльності тощо.

Рада молодих учених БДПУ висловлює слова вдячності керівництву університету, науковому відділу, факультетам, кафедрам та всім, хто допомагає розвиватися молодій науці у нашому університеті!

 _DSC9101 _DSC9102

_DSC9120 _DSC9125

_DSC9126 _DSC9127 

_DSC9136 _DSC9137

_DSC9130 _DSC9143

_DSC9131 _DSC9098  

_DSC9144 _DSC9145

 _DSC9150 _DSC9147

   _DSC9154 _DSC9134

_DSC9146 _DSC9155

_DSC9156 _DSC9168

_DSC9172 _DSC9175

viber image _DSC9148

"Університетське Слово" (за матеріалами та світлинами Яни Сичікової)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print