Нагороди від Генерального консула Польщі

8 вересня ц. р. у приміщенні Художнього музею Бердянська Польське культурно-освітнє товариство «Відродження», очолюване випускником Бердянського державного педагогічного університета доктором філологічних наук, професором Олексієм Сухомлиновим, урочисто і святково відзначало 25 років від дня заснування. Були присутні генеральний консул Республіки Польща, солідна делегація польських науковців на чолі з заступником директора Інституту славістики Академії наук Польщі, представники польських товариств Запоріжжя, Енергодара, міської влади, мешканці міста Бердянська польського походження, члени товариства, представники інших товариств міста та ін.

Серед виступаючих була і голова наукового осередку цього товариства професор Вікторія Зарва, яка нагадала конкретні справи і заходи товариства «Відродження» і успіхи студентів і викладачів Бердянського державного педагогічного університету, які, зацікавившись польською літературою і культурою, отримували від товариства стипендії до різних міст Польщі, зокрема відвідали літні мовні школи, написали ґрунтовні наукові праці, монографії, деякі з яких було передано до бібліотеки товариства «Відродження».

Викладачі Бердянського державного педагогічного університету Ірина Нагай, Вікторія Зарва, Алла Сердюк отримали особисто від генерального консула Республіки Польща у Харкові Януша Яблонського подяки за багаторічну співпрацю з Польським культурно-освітнім товариством «Відродження» та за допомогу у поширенні польської культури в Бердянську (2018 р.).

img002

Валентина Школа,
доцент кафедри української та

зарубіжної літератури і порівняльного

 літературознавства ФФСК  БДПУ 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print