Нагороди від облдержадміністрації

На свято Покрови Божої Матері заслужену нагороду отримав Степан Герилів – журналіст, волонтер, головний редактор студентської газети БДПУ «Університетське слово». Недаремно нагородження Медаллю «За розвиток Запорізького краю» відбулося у першу річницю Свята захисника України, адже Степан Миколайович є одним із засновників волонтерської групи «Наші Атланти», яка нещодавно теж відзначила свій перший день народження. Вже понад дванадцять місяців вся енергія, талант і навіть поетична муза нашого колеги налаштовані на благородну місію – допомогу нашим захисникам. Це і збір коштів, медпрепаратів, продуктів харчування, теплих речей як в Україні, так і в далекій Америці, і відвідини бійців на передовій, і, звісно ж, безпосередньо журналістська діяльність. Завдяки зусиллям пана Степана та команди однодумців у вересні цього року побачила світ книга «Наші Атланти: жертовність во ім’я спасіння», де зібрано розповіді про перші півроку існування волонтерської організації, про поїздки на фронт, тривожні підготовки до них і сполохані ночі після, про сердечні болі й тимчасово спустошені душі.

Вітаємо від усього серця Степана Гериліва і бажаємо якнайшвидшого припинення його волонтерської діяльності, оскільки завершити її така щира людина зможе тільки тоді, коли настане мир! Сподіваємося, що Ваша муза незабаром заспіває нам про щасливу долю і мирне небо!

На концерті, присвяченому Дню захисника України,  який проходив у міському палаці культури ім. Тараса Шевченка, Подяку Запорізької обласної державної адміністрації «за активну допомогу Збройним силам України, участь у військово-патріотичному вихованні дітей і молоді та з нагоди Дня захисника України» отримав комендант студентського гуртожитку БДПУ Володимир Столярчук. Щиро вітаємо із нагородою!

 

Із повагою і любов’ю – колектив кафедри соціальних комунікацій
Світлини Юлії Мельнікової


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print