Нагородили активістів

У Міжнародний день студента адміністрація факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти запросила  студентів у 145 аудиторію головного корпусу для того, аби привітати їх зі святом і нагородити найактивніших грамотами.

-1nSoveNiI8

З щирими побажаннями здоров’я, міцних сил, творчого натхнення та успіхів у навчанні виступили декан факультету Вікторія Жигірь, заступник декана з навчально-методичної роботи Лариса Горбатюк, заступник декана з виховної роботи Ольга Щетиніна та представники студентської ради факультету.   

LaPEJBHlSXw 14PiRjgfuhw C_-ZjGXi5tU Mt0WGTfPme0

Майже 80 осіб були відзначені грамотами за активну участь у різних сферах життя нашого факультету: суспільній, культурній, спортивній та науковій діяльності. Адже справжні студенти встигають все – і добре навчатися, і добре відпочивати, і брати участь у різноманітних заходах.  Дякуємо вам за вашу активність і пишаємося вами!

Ольга Щетиніна,
заступник декана з виховної роботи  ФМКТО
Світлини Валентини Медведенко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *