НаноАрт від наших науковців

І знову наші науковці дивують світ своїми витворами мистецтва в галузі Наноіндустрії. НаноАрт від доцента кафедри методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні факультету фізико-математичної і технологічної освіти Яни Сичікової та студента 4 курсу факультету фізико-математичної і технологічної освіти Сергія Ковачова був представлений на міжнародному конкурсі Наукової мікрофотографії 2016 JEOL SEM/TEM/EPMA Image Contest.

1111 Stone Flower Untitled-1

На конкурс було подано дві роботи – «Flowers on the river» («Квіти на річці») та  «Stone Flower» («Кам’яна квітка»). До речі, робота «Кам’яна квітка» вже не вперше отримує відзнаки – у 2015 році наші науковці посіли перше місце у конкурсі Наукової фотографії Державного фонду фундаментальних досліджень;  цього ж року вийшли у фінал конкурсу European Science Photo Competition.

Цього разу теж не обійшлося без перемоги – Яна Сичікова та Сергій Ковачов посіли друге місце у січневому турі конкурсу від компанії JEOL. Інформацію про фотографії наших переможців та про конкурс можна переглянути за посиланням http://www.jeolusa.com/HOME/Misc/JEOL-USA-Image-Contest-Entries-Winners.

А ми побажаємо нашим «Наномитцям» подальших успіхів та творчого натхнення.

Наталя Сосницька,
доктор педагогічних наук, професор,
завідувач кафедри методики викладання фізико-математичних дисциплін
та інформаційних технологій у навчанні  
Світлини з архіву факультету

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print