Напружена боротьба та театралізоване дійство

Із нагоди Дня Юриста України (8 жовтня) в стінах Бердянського державного педагогічного університету відбулася навчально-виховна гра «Брейн-ринг» з цивільного та сімейного права. Подібне студентське змагання в такому незвичному форматі проводиться у БДПУ вже не вперше, але вперше воно було присвячене виключно цивілістичній тематиці. Студенти зацікавилися таким оригінальним форматом перевірки знань положень ЦК та СК України, адже звичайні науково-теоретичні конференції студентів не дають того адреналіну, тієї атмосфери, того рівня перевірки знань, які дає їм Брейн-ринг.

   У грі брали участь команди 2, 3 та 4 курсів соціально-гуманітарного факультету. Знання студентів оцінювало компетентне журі у складі декана СГФ, доцента  Макаренко Т. П., доцентів кафедри правознавства Дудорової К. Б., Котенко В. Д., Папанової В. А. У напруженій боротьбі перше місце здобула команда «Щит і меч» (32 гр.), друге місце отримала команда «Діти Феміди» (42 гр.), третє – «Юрмени» (22 гр.). Глибокі знання з цивільного права та вміння швидко їх проявити продемонстрували Андрій Кононович (32 гр.), Вікторія Зимовець (42 гр.), Єлизавета Маляр (22 гр.) та Максим Шамраєнко (22 гр).

   Деканат СГФ та кафедра правознавства висловлюють особливу подяку голові профспілкового комітету БДПУ Віталію Лолі за надання солодких призів переможцям інтелектуального змагання та голові студентської Ради СГФ Ірині Прокопенко за активну участь в організації «Брейн-рингу».

   Святкування Дня юриста завершилося цікавою театралізованою постановкою, яку студенти соціально-гуманітарного факультету подарували викладачам та студентам СГФ (див. світлини). 

Катерина Дудорова, 
завідувач кафедри правознавства БДПУ

Світлини з архіву факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print