Наш Арсеній Голик – один із авторів журналу

main

Наприкінці лютого в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація щорічного науково-теоретичного видання «Музейний вісник» (№ 14), який видається за підтримки департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації. Постановою Президії ВАК України видання внесено до переліку фахових, що свідчить про його високий науково-теоретичний рівень.

Протягом багатьох років «Музейний вісник» знайомить читачів із проблемами археології, історії, краєзнавства, природознавства, музеєзнавства Запорізької області, України в цілому.

Редакційну раду видання очолює директор обласного краєзнавчого музею, доктор історичних наук, професор Георгій Шаповалов (див. фото).

DSCN7222

В журналі опубліковано статті понад сорока авторів із Києва, Запоріжжя, Бердянська, Львова, та ін.. Серед них – співробітники обласного краєзнавчого музею, Національного заповідника “Хортиця”, викладачі та науковці вишів, місцеві краєзнавці, співробітники Інституту археології НАН України, Інституту історії НАН України. Від Бердянська на презентації був присутній один із авторів журналу – аспірант кафедри історії України Арсеній Голик. Тема його статті «Розкопки Дем’яна Яковича Сердюкова на мелітопольщині в 1928-1929 роках» (див. фото).

У свіжому номері «Музейного вісника» містяться праці, в яких розглядаються окремі проблеми археології, краєзнавства та історії України, вводяться в науковий обіг експонати з колекції Запорізького обласного краєзнавчого музею, результати досліджень археологів, істориків, краєзнавців. Три статті присвячені 115-ій річниці від дня народження Б. М. Гракова – видатного археолога, відомого дослідника Камʼянського городища. Тематика публікацій охоплює період від найдавніших часів до сьогодення.

Попри те, що “Музейний вісник” є фаховим виданням, він буде цікавим не тільки професіоналам, але й широкому колу читачів, які цікавляться історією рідного краю та України.

Володимир Гребенюк,
студент-практикант
«Університетського Слова»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print