Наш Дмитро Каменський на Міжнародному форумі

Фото Каменського

Наприкінці вересня в Вашингтоні (США) відбувся Міжнародний форум «Прагнення України до свободи: небезпека програшу Заходу в наданні політичної, економічної та гуманітарної підтримки».

Активну участь у роботі заходу взяв доцент кафедри політології та правознавства БДПУ Дмитро Каменський, який наразі перебуває у США за Програмою академічних обмінів імені Фулбрайта для проведення юридичних досліджень.

Серед понад 400 учасників заходу, організованого американсько-українською фундацією та Коаліцією допомоги Україні за всебічної підтримки Посольства України в США, виступили відомі політичні та громадські діячі України та США. Учасників міжнародного заходу у дистанційному форматі привітав Президент України Петро Порошенко.

Дмитро Каменський, який представляв на форумі неурядову гуманітарну фундацію, мав можливість обговорити з колегами проекти сприяння Україні, майбутнього співробітництва у галузі освіти та розвитку демократичних інститутів. Зокрема було досягнуто практичні домовленості з Україно-Американською фундацією – потужною неурядовою організацією, яка уже понад 15 років втілює в життя конкретні проекти наукового, культурного та суспільного співробітництва між Україною та США. Також Дмитро Каменський обговорив з головою Американсько-Української Бізнес Ради Морганом Вільямсом можливі шляхи фінансової підтримки правоосвітніх, культурних і соціальних проектів в Україні з боку американських компаній.

«Університетське Слово»
(за матеріалами факультету)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print
КатегоріїБез категорії