Наш профорієнтаційний десант

Профорієнтаційна робота як невід’ємна складова функціонування навчального закладу має кілька пріоритетних завдань: організація агітаційно-роз’яснювальної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах та технікумах, коледжах; рекламно-інформаційна діяльність у засобах масової інформації; участь у виставках, конкурсах, ярмарках, презентаціях; проведення Днів відкритих дверей, інших масових заходів.

20161207_141118

Щойно повернулися з сусідньої Донецької області викладачі нашого університету  к. пед. н., доцент кафедри комп'ютерних технології в управлінні та навчанні й інформатики  Ганна Алєксєєва; к. філ. н., доцент кафедри загального мовознавства та слов’янської філології Ганна Вусик, к. пед. н., доцент кафедри дошкільної освіти Алла Омеляненко; к. іст. н., доцент кафедри історії та філософії Таїсія Захарченко, які відвідали 20 шкіл Волновахського району з профорієнтаційною метою (Ближненська ЗОШ І-ІІІ ст., Рибинська ЗОШ І-ІІІ ст., Свободненська ЗОШ І-ІІІ ст., Донська ЗОШ І-ІІІ ст., Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ст., Стрітенська ЗОШ І-ІІІ ст.,  Хлібодарівський НВК, Златоустівська ЗОШ І-ІІІ ст., Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст., Бугаська ЗОШ І-ІІІ ст., Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Новотроїцька ЗОШ №1, Володимирівська ЗОШ І – ІІІ ст. №1, Володимирівська ЗОШ №2, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ст., Микільська ЗОШ І-ІІІ ст., Благодатненська ЗОШ І-ІІІ ст. та інші).

20161207_095229 20161207_123639

Волноваха – місто районного значення, яке  розташоване в південній частині України. Воно знаходиться на автотрасі Донецьк-Маріуполь,  якраз на середині шляху з Донецька до Азовського моря.

Представники університету забезпечили оперативне та об’єктивне поширення інформації про діяльність нашого навчального закладу. При проведенні профорієнтаційних заходів використовувалися різноманітні друковані (буклетиплакатиоголошення) та відео інформаційні матеріали, презентації.

20161208_110556 20161207_104949

Більше 350 учнів 10-11 класів мали змогу не тільки ознайомитися з напрямами підготовки студентів, умовами вступу, навчання та проживання, але й зорієнтуватися у виборі навчального закладу та напряму професійної підготовки; розширити уявлення про ринок праці та вибір професії; отримати додаткову інформацію (щодо проходження практики у різних країнах та подальшого працевлаштування). Майбутні абітурієнти мали змогу дізнатися про наші перемоги та нагороди у різних заходах, які є доказом високого рівня навчання наших студентів та викладання професорсько-викладацького складу.

20161207_123729 20161207_131543

Яка ж радість опановувала нашими викладачами, коли вони впізнавали своїх випускників серед вчителів сільських шкіл, які з великою повагою згадували роки навчання в нашому університеті. Приємне те, що багато наших випускників стали директорами, завучами, кращими вчителями району.

20161208_113659

Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст. надала інформацію, що 14 випускників школи навчалися в стінах нашого університету і працюють за фахом. Серед них – Ірина Глазкова – декан факультету філології та соціальних комунікацій.

Директори Волновахських шкіл мають бажання і зацікавлені щодо самовдосконалення, а  також хочуть мати у своєму штаті кваліфікованих співробітників. Не втрачає свої навички той працівник, який має постійну практику і обмінюється досвідом з іншими колегами в цій же сфері. З цією метою надавалася інформація про курси підвищення кваліфікації, які існують при університеті, а також можливість до вступу до магістратури.

Маємо надію, що проведена профорієнтаційна робота невдовзі дасть свої результати.

«Університнтське Слово»
(за матеріалами та світлинами
Ганни Алєксєєвої та Ганни Вусик)
На світлинах: учасники профорієнтаційних бесід із
 учнями старших класів шкіл Волновахського району Донецької області


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print