Наш Віталій Лола – на Пленумі

Наприкінці січня ц. р. голова профкому БДПУ, член Центрального Комітету Профспілки працівників освіти і науки України Віталій Лола брав участь у роботі першого пленуму ЦК, головним питанням якого було – діяльність виборних органів організаційних ланок профспілки в умовах фінансової та адміністративної децентралізації. 

1453914734_4plemun-074-of-194

«Актуальність цього питання продиктована змінами в суспільно-політичному житті та змінами у законодавчій базі держави», – наголосив голова ЦК  Георгій Труханов, розпочинаючи роботу заходу, звернувши увагу учасників на те, що ґрунтовні обговорення та вивчення питання перерозподілу повноважень та розуміння ролі й місця об’єднаних громад має відбутися у кожній первинній організації, адже зміни розпочнуться саме з них. 

1453914119_plemun-103-of-194

Заслухавши виступи колег з Хмельницького, Львова, Тернополя, Дніпропетровська, Черкас, Кіровограда, Запоріжжя, Івано-Франківська, пленум прийняв постанову, в основу якої лягли пропозиції щодо подальшої діяльності організаційних ланок Профспілки у зв’язку з децентралізацією влади.

Загалом учасники пленуму ґрунтовно обговорили всі питання й прийняли відповідні документи. Цього ж дня відбулися установчі засідання Рад ЦК Профспілки.

Юлія Хаматгороєва,
заступник голови комітету профспілки БДПУ
по роботі зі студентами
Світлини з архіву профкому БДПУ 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print