Наша Анастасія – номінантка Волонтерської премії Євромайдан SOS

30 листопада ц.р. ініціатива Євромайдан SOS вже третій рік поспіль скликає волонтерів з усієї країни для отримання Волонтерської премії.

Євромайдан SOS не ставить за мету визначити найкращих, зрештою, це просто неможливо. Але має амбіцію привернути увагу суспільства та всього світу до неоціненого внеску звичайних людей, які роблять надзвичайні речі та змінюють цей світ на краще. Вони переконані, що є багато людей, які займаються волонтерською діяльністю: допомагають пораненим на війні, опікуються людьми похилого віку, захищають права скривджених, дбають про навколишнє середовище, забезпечують усім необхідним армію, ведуть інформаційно-просвітницьку роботу. Перелік сфер, в яких задіяна волонтерська праця невичерпний.

42l4dtF9Rag

Кожен з волонтерів є переможцем, надзвичайною людиною, що робить надскладну роботу. Завдяки їм сьогодні вирішуються невирішувані проблеми, відкривається величезний потенціал взаємодопомоги та довіри один до одного.

У цьому році на премію номінували більше 100 волонтерів з усієї України. Історії їх волонтерської діяльності вражають, всі вони розміщені за посиланням: https://www.facebook.com/pg/EvromaidanSOS/photos/…

bIwwTVX2Kl0 mnFjUGzsgDU

Журі у складі телеведучої та координаторки проекта «Переможці» Соломії Вітвіцької, керівника гуманітарної місії «Чорний тюльпан» Ярослава Жилкіна, письменника Сергія Жадана, керівника Центру підтримки аеророзвідки Марії Берлінської, музиканта та громадського діяча Олександри Кольцової, адвоката родин Небесної Сотні Євгенії Закревської, координатора Євромайдану SOS Олександри Матвійчук обрало переможців цьогорічної премії. Ними стали люди, які виконують найтяжчі волонтерські функції та проявляють якнайбільшу силу духу.

QQbOUv9B5JM

Номінанткою премії стала й студентка спеціальності «Соціальна педагогіка», член волонтерського загону «Палітра добра» Анастасія Самарська. Для неї волонтерство стало частиною життя ще влітку 2014 року, коли Анастасія почала допомагати у пункті допомоги тимчасово вимушеним переселенцям з зони АТО в МНС України. Окрім цього вона займалася активною громадською діяльністю – брала участь в організації соціально-значущих заходів: благодійні ярмарки «Діти – квіти життя», «Smart children»; передвеликоднє свято для дітей-переселенців «Посмішка дитини»; міське свято до Дня Незалежності України «З Україною в серці» та багато інших.

15202699_861866687287675_4779844772476459351_n

Провела церемонію нагородження чарівна ведуча Марічка Падалко. Музичними гостями, що привітали волонтерів були: співачка та композитор Світлана Тарабарова; бандурист, народний артист України Роман Гриньків; соліст гурту антитіла – Тарас Тополя, номінанти цьогорічної волонтерської премії музиканти мистецької сотні та 12-річний волонтер та музикант Артем Харченко. На вечір також завітали музикант Олег Михайлюта та телеведучий Олександр Педан, які сказали своє вітальне слово до волонтерів, свої поезії зачитала поетеса Євгенія Більченко.

Ми пишаємося нашою волонтеркою за її вагомий внесок у розвиток студентського волонтерського руху, за те, що вона гідно та віддано виконує місію волонтера.

Катерина Петровська,к.пед.н.,
доцент, завідувач кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти
Анастасія Тургенєва к.пед.н.,
старший викладач кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти
За матеріалами ініціативи Євромайдан SOS
На фото: зворушливі моменти нагородження


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print