Наша Дарина Литвиченко – переможець обласного конкурсу “Я – Українка! – 2017»!

Учора,  14 березня, в Запоріжжі фінішував обласний конкурс патріотичного спрямування для студентської молоді "Я – Українка! – 2017». Починаючи з  2013 року організатором якого є обласний центр патріотичного виховання молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації. 

IMG_1262 IMG_1270

До участі у конкурсі запрошувалися дівчата віком від 16 до 25 років,  а також студентки вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.  

Під час конкурсу члени журі оцінювали вміння учасниць триматись на сцені, харизматичність та неординарність дівчат, а також уміння органічно поєднати українські традиції із сучасним життям. Конкурс проводився у три тури: відбірковий, підготовчий та завершальний. На підготовчому етапі учасницям допомагали проявити себе компетентні фахівці зі сценічної майстерності, вокалісти, хореографи; на дівчат очікували майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва, дизайну, візажу та ораторського мистецтва. Дівчата демонстрували свої здібності в конкурсі талантів, інтелектуальному змаганні, конкурсі краси тощо.

IMG_1308 IMG_1330

Активну участь на всіх етапах конкурсу цьогоріч взяли студентка 4 курсу факультету дошкільної спеціальної та соціальної освіти БДПУ Дарина Литвиченко та студентка 3 курсу факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ Єлизавета Клочко. Звання найкращої, найчарівнішої україночки нашого краю виборювали 25 дівчат з усієї Запорізької області. Завершальний етап конкурсу почався 10 березня і закінчився фінальним виступом учасниць 14 березня у палаці культури «Орбіта»

IMG_1312 IMG_1316 IMG_1322 IMG_1340

Під час фінальних виступів наша Дарина, відчуваючи активність і спільну жагу до перемоги університетської групи підтримки на чолі з першим проректором БДПУ, професором Ольгою Гуренко, зуміла вразити не тільки членів поважного журі, а й усієї глядацької  аудиторії. І результат –  Дарина Литвиченко – переможець обласного конкурсу "Я – Українка! – 2017»!

Сьогодні студентка поділилася враженнями: «Дуже пишаюсь тим, що брала учать в такому цікавому конкурсі, а коли отримала перемогу, то не могла стримати емоцій, адже зуміла показати себе справжньою українкою, патріоткою своєї країни. Дякую своїм рідним та дорогому університету за підтримку…».

«Університетське Слово»
Світлини з архіву Дарини Литвиченко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print