Наша профорієнтаційна весна

Початок весни в багатьох людей символізується з наближенням тепла та відпочинку, з розквітом природи навкруги; із часом для мрій та кохання. А для школярів-сташокласників прихід весни означає одне – час для остаточного професійного самовизначення, складання іспитів та, найважливіше, вибору закладу вищої освіти для навчання.

Так, 13, 18 та 19 березня, в рамках проведення профорієнтаційної роботи, перший проректор Бердянського державного педагогічного університету, доктор педагогічних наук, професор  Ольга Гуренко разом із командою (доценти Марина Антощак, Сергій Онищенко, декан гуманітарно-економічного факультету Тамара Макаренко, завідувач археологічної лабораторії Валентина Папанова, відповідальний секретар приймальної комісії Марія Скурська, методист Людмила Костенко, магістрантка  Наталія Варбанська, лаборант археологічної лабораторії Олексій Короткий та голова студради ГЕФ Микола Оверченко) провели інформування старшокласників  міст Гуляйполе, Пологи та багатьох шкіл Більмацького району.  

Профорієнтаційна робота була спрямована на формування у майбутніх абітурієнтів інтересу до закладу вищої освіти – Бердянського державного педагогічного університету. Старшокласники були ознайомлені зі структурою  університету, його специфікою навчальної діяльності, зі студентським життям.

Ольга Іванівна наголошувала  на тому, що цього року значно покращився рівень матеріально-технічної бази університету, проводиться активна робота з територіального устрою, розбудовування паркових зон та інш.  

Приналежність Бердянського державного педагогічного університету до 7-ки чудес України та високе місце в рейтингу університетів України є вагомим важелем для того, щоб саме наш  заклад  був обраний для майбутніх абітурієнтів місцем навчання.

Магістрантка спеціальності «Початкова освіта» спеціалізації «Практична психологія» Наталія Варбанська провела експрес-діагностику, що стала корисною у рамках професійного самовизначення. Школярі мали змогу визначити особистісні риси, притаманні різним видам професії; відкрити для себе нові стратегії поведінки та шляхи досягнення успіху в майбутній професії; дослідити лідерські якості.

Вагомим додатком до профорієнтаційної розповіді став відеофільм про університет, який створений силами кафедри соціальних комунікацій (автор – доцент  Роман Костромицький). Перегляд фільму дав можливість  майбутнім абітурієнтам віртуально зануритись у академічне життя університету і на власні очі з ним ознайомитися.

За три насичені профорієнтаційні дні майже 300 випускників шкіл отримали рекламні матеріали про університет, факультети та вступну кампанію 2019, які стануть їм у нагоді. 

Впевнені, що умови навчання, створені у БДПУ, сприяють здобуттю  високого та якісного рівня професійної освіти, формуванню цілісної особистості, яка здатна активно проявляти себе в різних сферах суспільного життя.

1 2

3 4

5

6 7

8 9

Наталія Варбанська,
магістрантка БДПУ, лаборант кафедри психології   

Світлини Ольги Гуренко та Андрія Токовенка

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print