Наша участь в «Законодавчому театрі»

11 березня ц. р. у Бердянському художньому музеї ім. І. Бродського відбувся Законодавчий театр про права жінок, що пережили насильство, який відвідали викладачі кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти – кандидат педагогічних наук, доцент Тургенєва А. О., асистент Михайленко Н. В. та студенти спеціальності «Соціальна робота» факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти.

Вистава – результат роботи адвокаційної майстерні за участі активісток Бердянська, що працюють з жінками, які пережили домашнє насильство. Формат заходу дозволив присутнім самим визначити, яку роль вони бажають зіграти: стати одним з акторів, глядачем чи активним учасником обговорення.

 Під час перегляду вистави у відкритій дискусії відбулося планування подальших адвокаційних дій щодо протидії домашньому насильству, які необхідно реалізувати на місцевому та/або національному рівні за участі представників місцевої влади, громадських організацій й медіа. Активно обговорювалося питання механізму реалізації Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який було прийнято 11 січня 2019 р., а також проблема подальшого функціонування притулку для жінок, постраждалих від насильства, що діє у нашому місті з березня 2017 р., та мобільної бригади з надання соціально-психологічної допомоги м. Бердянська та Бердянського району (працює з 2016 р.), діяльність якої спрямована на запобігання та протидію домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

Театральна майстерня реалізовувалася громадським об'єднанням "Театр для діалогу" в рамках проекту UN Women Ukraine “Ґендерна рівність в центрі реформ, миру та безпеки” за підтримки уряду Швеції та за ініціативи Надії Волкової,  Ірини Чорної – учасниць минулорічного тренінгу для тренерок ГО «Театр для діалогу».

 222 333

555 (2) 666

111

 

Наталя Рибнікова,

студентка 3 курсу спеціальності «Соціальна робота»

факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти

Світлини автора

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print