Наша випускниця-чарівниця

Юні бердянці із народного естрадно-спортивного колективу "Каскад" брали участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «GOLDEN LION», який проходив 24-26 березня у стародавньому та  мальовничому Львові. На суд об’єктивного журі були представлені хореографічні композиції «Гидке каченя», «Де ти?», «Шлях до мрії», «Ікота», «Гра з тіню», «Не поспішайте дорослішати, дитинство назад не повернеш».

DSCN5832 DSCN5921

Керівник колективу – випускниця БДПУ 2015 року (магістр із червоним дипломом) – Яна Фен.

Об’єктивні судді відзначили оригінальну та відточену хореографію, високий професіоналізм та щиру емоційність, артистизм учасниць колективу. За підсумками фестивалю-конкурсу недавня студентка університету, її вихованці та їх батьки сміливо можуть пишатися такими результатами: за виконання соло: Ганна Олійникова – ІІ місце (1 вікова категорія), Софія Вруцька – ІІ місце (1 вікова категорія), середня група – ІІ місце у номінації «Сучасна хореографія» та дует у змішаній віковій категорії – ІІ місце. 

DSCN5783 DSCN5813 DSCN5909

«Дякуємо за перемоги кваліфікованому та креативному керівнику – Яні Юріївні Фен! «Каскад» – це гармонія витонченості, грації та краси хореографічних постановок! Вітаємо "Каскад" і висловлюємо вдячність за те, що його учасниці прославляють наш Бердянск! Зичимо керівникові та її юним вихованцям творчої наснаги та натхнення!» – написали нам до редакції батьки учасників естрадно-спортивного колективу "Каскад", приславши кілька світлин.

«Університетське слово»

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print