Наші агітатори – в Гуляйполі

Саме з візиту до міста Гуляйполе учора, 11 березня,  розпочався цикл профорієнтаційних виїзних заходів під загальною назвою «Абітурієнт-2016».

DSCI2098

Наші, університетські, агітатори – Василь Крижко, Людмила Костенко, Юлія Семеняко та Валентина Ектова були присутні на зустрічі випускників Гуляйпільського району з навчальними закладами області. Розповідаючи про наш університет, серед  переваг зазначили про якість навчання, про широкий спектр спеціальностей, про можливість проходження різноманітних закордонних практик, про наявність програми «подвійний диплом» та інше. Діти з зацікавленістю слухали наших представників, ставили питання, які їх дуже цікавлять. В допомозі майбутнім абітурієнтам стали рекламні матеріали про наш університет, які зацікавлено отримали. Тож сподіваємось побачити випускників Гуляйпільського району в лавах наших майбутніх студентів.

DSCI2089 DSCI2096 DSCI2101 DSCI2103

Друга частина зустрічі з Гуляйполем проходила в місцевому краєзнавчому музеї. З цікавої екскурсії залами цього музею ми довідалися про історію цього славного міста, починаючи з давнини. Неабиякий інтерес викликали артифакти, присвячені Нестору Махно, який народився та жив в Гуляйполі.

Людмила Костенко,
завідувач підготовчого відділення БДПУ
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print