«Наші Атланти» – серед переможців конкурсу «Кращий волонтер року міста Бердянська»

Сьогодні, 6 грудня, з нагоди учорашнього Міжнародного дня волонтерів у виконкомі Бердянської міської ради проходило нагородження переможців конкурсу «Кращий волонтер року міста Бердянська». Заступник міського голови Юлія Дойнова та голова постійної депутатської комісії з гуманітарних питань, депутатської етики та законності Євген Георгієв вручали кращим волонтерам грамоти та цінні подарунки.

ф1

Приємно, що в IV номінації – допомога Збройним Силам України, іншим військовим формуванням, правоохоронним органам, органам державної влади під час дії особливого періоду, правових режимів надзвичайного чи воєнного стану, проведення антитерористичної операції — найкращою стала волонтерська організація БДПУ  “Наші Атланти”.

ф2 ф3 ф7 ф4

Один із засновників організації, редактор газети БДПУ «Університетське Слово» Степан Герилів, отримуючи Грамоту та цінний подарунок, в свою чергу, вручив Юлії Дойновій дві власні книги про «Наших Атлантів» з автографами, а щодо подарунка – електрочайника, то підтримав учорашню ініціативу «нашоатлантівців» Анетти Омельченко, Софії Філоненко та Наталі Фуклєвої – відвезти подарунки найближчим часом воїнам на фронт. До речі, свій подарунок також долучила й голова первинної організації вчителів-ветеранів Алла Іванова. Отже 5 електрочайників від волонтерів отримають бійці на передовій!

ф5 ф6

Окремо було відзначено та оголошено подяку за особисті заслуги у волонтерській благодійницькій діяльності в допомозі українській армії та з нагоди Дня волонтера , найактивнішим друзям та помічникам «Наших Атлантів» – депутату міської ради Віталію Байдалі та приватному підприємцю Олегу Зінченку. 

«Університетське Слово»
Світлини редакції
та прес-служби міської ради

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print