Наші – другі, після Японії!

Із 9 серпня по 3 вересня на гірськолижному курорті в польському місті Щирку проходив 42-й чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорів до 23 років. У складі збірної України були й бердянці –  студенти БДПУ та вихованці ДЮСШ відділу сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому.

2016_09_06_038380_03

У ваговій категорії до 74 кг серед чоловіків наш Владислав Чорний хоч і показав кращий свій результат 682,5 кг, але в результаті сильної конкуренції зайняв 5 місце.

2016_09_06_038380_02

Найкращим виступом на чемпіонаті заслужено можна назвати виступ студента БДПУ – майстра спорту міжнародного класу Олександра Рубця. Під час виконання першої вправи «присідання» він двічі покращував рекорд світу у ваговій категорії до 105 кг. Спочатку він присів із вагою 401,5 кг, встановивши рекорд світу серед юніорів. Потім присів з вагою 416 кг, що на сьогоднішній день на півкілограма вище рекорду світу серед дорослих чоловіків. У жимі лежачи його результат: 257,5 кг, в тязі: 317,5 кг і сума – 991 кг. Це золота сума для нашої збірної вивела її на друге місце. Всього одне очко Україна поступилася збірній Японії. На третьому місці спортсмени США.

Крім золотої медалі в своїй вазі Олександр за підсумками всіх змагань отримав кубок абсолютного чемпіона за формулою «Уїлкса».