Наші друзі з Латвії

Минулого тижня з гуманітарною допомогою військовому шпиталю та нашим захисникам знову приїжджали наші друзі з Латвії. Це вже була не перша наша зустріч, адже більше року ми співпрацюємо. Розповідає одна із засновниць нашої організації, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін БДПУ Анетта Омельченко: «Ми були в двох підрозділах і у військовому шпиталі. Дорога видалася важкою, тому ми заночували у наших захисників. Коли я дивилась на речі, які привезли латвійці, я думала: яке серце треба мати, щоб у далекій Латвії так переживати за наших захисників, за Україну. Я бачила і шкарпетки, зв'язані бабусями і дорогі речі, такі, як генератор чи  військова форма, зимові берці чи обладнання для шпиталю і багато-багато чого іншого.

Дякую і низько вклоняюсь усім нашим друзям з Латвії, які збирали і привезли нам цей фронтовий вантаж. У нас також були замовлення від захисників, і я дякую усім, хто нас підтримав у цій поїздці…».

Але, на жаль, війна не закінчується. Приєднуйтесь до нас із будь-якою допомогою для хлопців-захисників. Підтримуймо їх у нелегкій, жорстокій боротьбі за рідну Україну. Вони – живі, вони нас захищають, вони – потребують нашої уваги і допомоги.

Телефонуйте: 066-587-46-02 – Анетта, 099-977-71-74 – Наталія.

Картка в Приватбанку: 5168 7420 1753 9523 – Омельченко Анетта.

1 2 3

5 6 7

8


НАШІ АТЛАНТИ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print